Sprawdź, co mogę Wam zaoferować

Jeżeli Twoje dziecko ma problemy z zaparciami, to wiem jak pomóc.

Zaparcia

Jeśli jesteś zmęczona problemem „bolącej pupy”, bardzo prawdopodobnym jest, iż przyczyną są błędy dietetyczne. Skorzystaj z mojej wiedzy i 15 letniego doświadczenia, terapia zaparć z dr Witaminką nie jest wcale trudna!

Jaki mam pomysł na zaparcia Twojego dziecka?

W zależności od wieku moje metody będą się różnić, dlatego wybierz kategorię wiekową:

Dr Witaminka kontra Zaparcia

0 - 9 lat

Niezależnie od wieku program dr Witaminka contra nadwaga nastawiony jest na edukację przez zabawę. W moim programie dziecko jest partnerem takim samym, jak Ty. Nie układam diety dla dziecka „poza jego plecami”. Twoje dziecko współuczestniczy w całej terapii. Bardzo ważnym jest, aby rozumiało cel naszych spotkań i akceptowało proponowane zmiany.

Zanim rozpoczniesz zmiany zapoznaj swoje dziecko z dr Witaminką, posłuchaj z nim Audycji Dr Witaminka w Polskim Radiu Dzieciom, to pomoże nam zbudować późniejszą relację i przeniesie się na efekty naszej wspólnej pracy.

10+ lat

W moim programie dziecko jest partnerem takim samym, jak Ty...

... jednak w tym wieku ma już bardzo skonkretyzowane swoje zdanie. W moim programie dziecko jest partnerem takim samym, jak Ty, jednak w tym wieku ma już bardzo skonkretyzowane swoje zdanie. Czy widzi problem? Czy chce go rozwiązać? Piosenki i książki dr Witaminki już się tu nie zdadzą na nic, ta metoda nadaje się dla młodszych dzieci. Zatem możemy podjąć walkę z zaparciami, jeśli Twoje dziecko tego chce. Nie układam diety dla dziecka „poza jego plecami”. Twoje dziecko współuczestniczy w całej terapii. Bardzo ważnym jest, aby rozumiało cel naszych spotkań i akceptowało proponowane zmiany.

Dlaczego zdecydowałam się opracować autorską metodę dr Witaminki?

W pracy stawiam na kontakt z moim pacjentem i wyjaśnienie mu, na czym polega jego problem, ułożenie jadłospisu, którego nie zaakceptuje mija się z celem! Wiele razy obserwowałam próby postępowania z młodzieżą w sposób, w jaki postępuje się z dorosłymi. Często nie byłam dla moich pacjentów pierwszym dietetykiem, mogłam zaobserwować, jakie skutki przynosi zalecanie im „kalki” jadłospisów osób dorosłych. Z uwagi na inny rozkład dnia, niż dorośli, dzieci wymają innych rozwiązań.